SIMEX

O nás

SIMEX

Pôsobíme na trhu už viac ako 26 rokov

Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 1992. Za toto bohaté obdobie sme obslúžili tisíce spokojných zákazníkov. Naše produkty sa nachádzajú nie len vo Vašich domácnostiach ale aj vo veľkých firmách. Mnohé z našich kancelárskych kresiel a kancelárskych stoličiek vyrábame my sami. Náš vlastný sortiment dopĺňame o kvalitné výrobky dovezené zo zahraničia priamo od výrobcu, tým sa nám darí vytvárať pre našich zákazníkov tie najlepšie ceny.

Výroba stoličiek

Naši šikovní remeselníci Vám pripravia stoličku podľa Vašich predstáv. Pohodlne si sadnite si na kvalitný, slovenský výrobok, ktorý spĺňa tie najvyššie kritériá kvality.


SIMEX

Servis

Na naše produkty poskytujeme záruku 2 až 5 rokov podľa typu jednotlivých produktov.

Poskytujeme záručný a pozáručný servis všetkých stoličiek a kresiel u nás kúpených. V prípade technickej zhody komponentov zabezpečujeme tiež servis všetkých stoličiek a kresiel od iných predajcov a výrobcov.

Predávame náhradné diely a komponenty na stoličky ako kolieska plastové i gumenné, piesty, mechanizmy. Nami vyrábané produkty Vám prečalúnime do nového poťahu. Je na Vašom rozhodnutí, či si kúpite novú stoličku alebo Vám zrepasujeme starú.

Máte záujem objednať tovar vo väčších objemoch, alebo ste u nás ešte nenakupovali? Kontaktujte nás a my Vás odmeníme zľavou!

Kontaktujte nás

PREČO SI VYBRAŤ PRÁVE NÁS?


Kvalita

5 ročná záruka na vybrané produkty

Flexibilita

Produkty prispôsobíme Vašim predstavám

Pestrosť

Široký výber produktov a poťahov


Cena

Najlepšie ceny na trhu!

Office service

Showroom príde k Vám do firmy

Istota

Ste s nami už 26 rokov


Široký výber

Na stoličky a kreslá, ktoré vyrábame si môžete vybrať z rôznych druhov a farieb poťahových materiálov, ktorých použitie je určené na použitie v domácnosti až po náročné použitie vo verejných priestoroch.

Spôsoby platby

Osobne na predajni – v hotovosti, alebo platobnou kartou. Objednávka na adresu – bankovým prevodom, alebo dobierkou.

Doprava

Osobný odber v našej predajni, kuriérom alebo našimi vozidlami.